تغییر به سمت خرید اینترنتی

امروزه از آنجا که خرید از فروشگاه های اینترنتی دارای مزایا و منافع بیشتری است، اکثر مردم خرید اینترنتی را به خرید معمولی ترجیح می دهند. به همین دلیل درک روحیات و علایق مشتریان، برای هوم لند حائز اهمیت است. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

 

زمانبندی بهینه تر

همه ی ما برای کارهای روزمره ی خود برنامه ریزی فشرده و پیوسته ای داریم که در آن کمتر زمانی خرید کردن با یک دل صبر پیا خواهیم کرد! چرا که پروسه خرید کردن، فقط مراجعه و خرید نیست، بلکه مراجعه به فروشگاه های مختلف جهت تصمیم گیری، تحمل ترافیک، پیدا کردن کالای با ظاهر یا کیفیت مدنظر و … را نیز در پی دارد.

 

حق انتخاب گسترده تر، لذت بیشتر

مشتریان قبل از خرید، از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های جدید‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

چرا هوم لند ایران؟!؟

هوم لند ایران مرجع کاملا تخصصی در زمینه ی کالای با کیفیت ساختمانی است. تاکید ما بر تضمین کیفیت، از تنوع فوق العاده بالای برند های موجود بازار در برابر محدود برند های تخصصی مورد نظر هوم لند مشهود است.

 

چه کالاهایی؟؟

گروه های مختلف کالای ساختمانی از قبیل کاشی و سرامیک، چینی آلات بهداشتی، شیرآلات بهداشتی، وان و جکوزی و لوازم جانبی و نصب آنها را به راحتی می توان با برترین کیفیت ها و کمترین قیمت ها در هوم لند مقایسه و خرید کرد. هوم لند مطمئنا برترین کالا و برترین پشتیبانی پس از خرید را حق مشتریان خود می داند.

 

چه قیمتی؟؟

ما در تلاشیم با برقراری ارتباط مستقیم بین تامین کننده یا وارد کننده و در طرف دیگر خریدار، به نازل ترین قیمت های بازار و حتی در مواردی ارزان تر از ارزان قیمت ها در بازار، کالای مورد درخواست مشتری را به دست وی برسانیم. حراج های هفتگی، طرح های تخفیف های دوره ای، تخفیف های خرید متراژی و مبلغی و همینطور بازگشت نقدی پول به کیف پول شما مزید بر این ماجراست.

 

با چه هدفی؟؟

خوانایی و عدم پیچیدگی محتوای سایت و سهولت گشت زنی، مقایسه، بررسی و خرید در هوم لند و همچنین به روز رسانی دائمی و لحظه ای محتوای سایت، از شاخص ترین مزایای این وبسایت فروش اینترنتی و خدمتی است از طرف ما برای مشتریانی که اعتمادشان به ما، ارزشمندترین دارایی ماست. اولین هدف ما قبل از هر هدف تجاری، معرفی و تامین کالای باکیفیت با قیمت پایین جهت همه ی مشتریان هوم لند است.