• مرتب سازی بر اساس
 • ۲,۱۴۵,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-100 از برند لوتوس یکی از ساده ترین و در عین حال شکیل ترین مدل های موجود با قیمت مناسب می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۵۹۱,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-108 از برند لوتوس یکی از زیباترین ، خوش فرم ترین و جذاب ترین مدل های موجود در محدوده قیمت خود می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. سبک طراحی این مدل از سبک فلت پیروی کرده و سطوح صاف و بدون قوس و لبه های تیز به چشم می خورد.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۵۱۴,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-114 از برند لوتوس یکی از زیبا ترین و پرفروش ترین مدل های موجود در رنج قیمت متوسط با طراحی فوق العاده خاص به حالت فلت می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۶۰۲,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-127 از برند لوتوس یکی از شکیل ترین و کلاسیک ترین مدل های موجود در رنج قیمت متوسط می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. لبه های ابزار خورده و کار شده و قوس های موجود در طراحی بدنه ی این محصول نشان از کلاسیک بودن طراحی آن دارد.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۶۱۳,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-400 از برند لوتوس یکی از معمول ترین و رایج ترین و پرطرفدارترین مدل های موجود با قیمت مناسب می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. این مدل جز مدل های مخزن کوتاه بوده و طراحی رایج و عامه پسندی دارد.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۶۲۴,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-500 از برند لوتوس یکی از ساده ترین و در عین حال شکیل ترین و معمول ترین مدل های موجود در رنج قیمت خود می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. طراحی ساده با مخزن کوتاه با سایز کاسه نسبتا بزرگ این مدل را به یکی از مدل های پرفروش تبدیل نموده است.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۷۷۲,۰۰۰ تومان۳,۱۵۷,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-508 از برند لوتوس یکی از زیباترین، ساده ترین و شکیل ترین مدل های موجود در رنج قیمت خود می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. این محصول جز معدود مدل هایی است که به دو صورت بیده دار و بدون بیده طراحی و تولید شده است تا برای استفاده و شستشوی راحت تر بتوان مدل بیده دار را انتخاب نمود.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۷۰۱,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-518 از برند لوتوس یکی از خوش فرم ترین و ساده ترین و در عین سادگی، زیباترین مدل های موجود با قیمت رنج متوسط می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. مخزن بلند این مدل و درب مخزن فرم لبه دار آن را از سایر مدل ها متمایز نموده است.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۷۲۳,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-522 از برند لوتوس یکی از جذاب ترین، خاص ترین و شیک ترین مدل های موجود با قیمت متوسط می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. طراحی فرم کاسه و مخزن به صورت یکپارچه و ساده نمایانگر جذابیت این محصول می باشد. قسمت جلوی مخزن این توالت فرنگی با طراحی یکدست و بدون اعوجاج به صورتی که جلوی درب مخزن را نیز پوشانیده است و طراحی کلیت مخزن به صورت کاملا باریک و ظریف زیبایی آن را دوچندان نموده است.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۵۶۹,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-529 از برند لوتوس یکی از خاص ترین و در عین حال شکیل ترین و زیباترین مدل های موجود با رنج قیمت متوسط می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. طراحی مخزن و درب آن به صورت مورب و قوس دار طراحی این مدل را از سایر مدل ها متمایز نموده است.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۶۹۵,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-600 از برند لوتوس به جرات یکی از شکیل ترین و پر فروش ترین مدل های موجود با قیمت نسبتا بالا می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. طراحی متین، ساده، و همه کس پسند این محصول را به یکی از محصولات لاکچری و فوق العاده سنگین این شرکت در دسته سایز های نسبتا بزرگ تبدیل نموده است.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۱۷۸,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-700 از برند لوتوس یکی از برترین تولیدات این شرکت و در عین حال شکیل ترین مدل های موجود با قیمت فوق العاده پایین می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. این فرنگی با طراحی فوق العاده زیبا و خاص در قسمت مخزن همینطور سایز بسیار بزرگ کاسه یکی از پرفروش ترین مدل های موجود این شرکت می باشد.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۵۸۵,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-727 از برند لوتوس یک محصول فوق العاده زیبا در طراحی و بسیار کاربردی و با کیفیت در رنج قیمت متوسط می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. طراحی قسمت جلوی مخزن به صورت یکدست و کشیده با قوس متناسب زیبایی آن را دو چندان نموده است.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۴۳۷,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-770 از برند لوتوس یکی از ساده ترین و عین سادگی یکی از جذاب ترین مدل های مخزن بلند موجود در رنج قیمت پایین می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. طراحی گرد لبه ها علاوه بر زیبایی ظاهری، استفاده آن را برای تمامی سنین راحت و کاربردی نموده است.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۷۲۳,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-800 از برند لوتوس یکی از خاص ترین و بی نظیرترین مدل های موجود با قیمت نسبتا بالا می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. طراحی کریستال مانند این محصول باعث ایجاد خطوط و شکستگی هایی روی مخزن، بدنه ی اصلی و حتی پایه این مدل شده تا ظاهری خاص را به آن القا کند.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۳۱۰,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-811 از برند لوتوس یکی از خاص ترین و خوش ظاهرترین مدل های موجود با قیمت فوق العاده مناسب می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد.گوشه های 90 درجه و خطوط روی بدنه ی بیرونی کاسه اصلی ظاهر این توالت فرنگی را به ظاهری خاص و مشتری پسند تبدیل نموده است.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۳۷۶,۰۰۰ تومان۲,۷۶۱,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-908 از برند لوتوس به جرات یکی از پرفروش ترین و خوش فرم ترین مدل های موجود در رنج قیمت خود می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. این محصول در دو کلاس بیده دار و بدون بیده طراحی و تولید شده و جز معدود مدل های بیده دار می باشد که برای راحتی استفاده و شستشو از آن می توان استفاده نمود.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۴۲۰,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل LT-911 از برند لوتوس یکی از بی نظیرترین و مشتری پسندترین مدل های موجود با قیمت فوق العاده پایین و سایز بزرگ می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. طراحی منحنی شکل این محصول و سایز بزرگ آن را به یکی از برترین انتخاب مشتریان بدل کرده است.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۴۲۰,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی وال هنگ مدل LT-501 از برند لوتوس یکی از رایج ترین و مشتری پسند ترین مدل های موجود در رنج قیمت متوسط می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. این توالت فرنگی وال هنگ از دسته مدل های رایج بازار و جزو پرفروش ترین ها در عین حفظ کیفیت و استاندارد فوق العاده بالای لوتوس می باشد.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد

 • ۲,۳۱۰,۰۰۰ تومان

  توالت فرنگی وال هنگ مدل LT-502 از برند لوتوس یکی از ساده ترین و در عین حال شکیل ترین مدل های موجود در رنج قیمت متوسط می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. طراحی این مدل فرنگی دیواری بسیار ساده اما چذاب و مدرن است و نظر هر خریداری به خود جلب می کند.

  دسترسی: در انبار موجود نمی باشد


هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

ناوبری
Viewed

Recently Viewed

Close

مشاهده سریع

خروج

دسته بندی ها

سبد خرید من

خروج
کاربر گرامی، جهت اطلاع از قیمت های به روز و خرید محصولات با تلفن های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.