• مرتب سازی بر اساس
مروارید - هوم لند ایران
 • ۳۲۱,۳۰۰ تومان۳۴۰,۷۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل الگانت از محصولات شرکت چینی بهداشتی مروارید در دو تیپ ارتفاعی گود و تخت با لعابی فوق العاده شفاف و با کیفیت طراحی و تولید شده است. طراحی این محصول به شکل ریم بسته باعث شده تا نظافت فوق العاده راحتی داشته باشد.

  دسترسی: در انبار

 • ۳۳۳,۱۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل النا یکی از برترین محصولات چینی مروارید با عمق تخت و به صورت طبی می باشد که استفاده از آن را به مراتب راحت تر می کند. این توالت به شکل ریم بسته طراحی و تولید شده است و مطمئنا با این خصوصیات می تواند یکی از بهترین انتخاب ها در این دسته باشد.

  دسترسی: در انبار

 • ۳۱۸,۴۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل پارمیدا از محصولات خاص و زیبای چینی مروارید با عمق کاسه نسبتا کم یا اصطلاحا تخت می باشد. این توالت با ریم بسته راحی و تولید شده است که باعث می شود نظافت و نگهداری محصول فوق العاده راحت تر صورت پذیرد.

  دسترسی: در انبار

 • ۲۶۸,۸۰۰ تومان۳۰۹,۸۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل رومینا از محصولات پر فروش چینی مروارید در دو تیپ سایزی و ارتفاعی متفاوت با ابعاد مختلف، با یکی از بهترین لعاب های دنیا طراحی و تولید شده است. این محصول به شکل ریم بسته باعث می شود تا نظافت فوق العاده راحت تر و بدون دردسر صورت پذیرد.

  دسترسی: در انبار

 • ۲۲۴,۵۰۰ تومان۳۰۹,۸۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل فیروزه از مدل های پر فروش، استاندارد و رایج شرکت چینی مروارید با دو نوع عمق گود و تخت طراحی و تولید شده است. با اینکه این محصول به شکل ریم باز قالب زده شده است ولی نوع لعاب و شفافیت آن مانع از هرگونه جرم گرفتگی و کثیفی طی مدت می شود.

  دسترسی: در انبار

 • ۳۷۴,۲۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل کرون از جدیدترین محصولات شرکت چینی مروارید می باشد که با عمق گود و به صورت شیبدار یا همان طبی طراحی و تولید شده است. این محصول جزو معدود مل هایی است که با سیستم ریم لس تولید شده تا تخلیه کم صدا تر و بهتری ارائه دهد.

  دسترسی: در انبار

 • ۳۰۹,۸۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل کریستال از دسته محصولات با عمق کم یا اصطلاحا تخت می باشد که با ظاهری خاص و بسیار زیبا و با کیفیت های بالای چینی مروارید تولید شده است. این محصول به شکل ریم بسته طراحی شده و در عین زیبایی کاراریی بسیار خوبی را ارائه خواهد داد.

  دسترسی: در انبار

 • ۲۶۷,۳۰۰ تومان۲۸۲,۱۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل کلاسیک یکی از مدل های خاص و زیبای چینی بهداشتی مروارید در دو تیپ ارتفاعی گود و تخت می باشد که با کیفیت های بالای این شرکت طراحی و تولید شده است. این محصول از دسته توالت زمینی های ریم باز می باشد.

  دسترسی: در انبار

 • ۳۷۴,۲۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل موندیال از محصولات جدید و فوق العاده کاربردی چینی بهداشتی مروارید می باشد که با عمق گود طراحی و تولید شده است. این محصول جزو معدود محصولاتی است که با سیستم ریم لس یا بدون ریم طراحی شده و مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

  دسترسی: در انبار

 • ۲۹۵,۵۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل نگین از محصولات خاص و بسیار کاربردی چینی بهداشتی مروارید می باشد که با عمق گود به صورت طبی و با شفافیت لعاب بالا همانند سایر محصولات این شرکت تولید شده است. این محصول با ریم بسته برای تخلیه بهتر و نظافت راحت تر تولید شده است.

  دسترسی: ناموجود در انبار

 • ۳۱۲,۶۰۰ تومان۳۲۸,۲۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل والنتینا از محصولات بسیار زیبا و جدید چینی مروارید می باشد که با دو نوع عمق کاسه ی گود و تخت با استانداردها و کیفیت های بالای این شرکت طراحی و تولید شده است. این توالت به شکل ریم بسته طراحی شده تا شستشو و نظافت کاسه راحت تر و بدون دردسر باشد.

  دسترسی: در انبار

 • ۳۳۳,۱۰۰ تومان

  توالت زمینی مدل یاریس از محصولات رایج و پرفروش چینی مروارید با عمق کم یا اصطلاحا تخت با ظاهری ساده و در عین حال به روز شده با استانداردهای بالای این شرکت می باشد. این محصول نیز همانند اغلب محصولات مروارید به شکل ریم بسته تولید شده تا نگرانی از بابت نظافت برای مصرف کننده وجود نداشته باشد.

  دسترسی: در انبار

 • ۱,۶۱۸,۴۰۰ تومان۱,۷۲۶,۱۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل الگانت از محصولات فوق العاده ساده و خوش قیمت کارخانه چینی مروارید در دسته ی اکونومی (اقتصادی) می باشد. این قالب شکلی فرنگی را شاید در برند های مختلف مشاهده کرده باشید اما برند مروارید این اطمینان را به شما خواهد داد که برترین آنها را برگزیده و خریداری می نمایید.

  دسترسی: در انبار

 • ۱,۹۰۶,۵۰۰ تومان۲,۳۹۶,۳۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل پارمیدا به جرات یکی از پر طرفدار ترین و زیبا ترین و پر فروش ترین محصولات چینی مروارید می باشد که هم با تخلیه توربوجت طراحی و تولید شده است. این محصول با مخزن بلند به شکل منحنی که تا پایین فرنگی به شکل یکدست ادامه پیدا کرده یکی از محصولات منحصر به فرد این شرکت می باشد.

  دسترسی: در انبار

 • ۱,۸۴۱,۴۰۰ تومان۲,۳۳۱,۲۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل تانیا یکی از مدل های سایز کوچک و با ظرافت از برند معتبر مروارید می باشد که با سیستم تخلیه توربوجت طراحی و تولید شده است. این مدل پر فروش با طول حدود 66 سانتی متری خود در عین استفاده ی عادی، می تواند برای فضاهای نسبتا محدود و کوچک نیز مورد استفاده قرار گیرد.

  دسترسی: در انبار

 • ۱,۷۷۷,۹۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل دیاموند از برند مروارید یکی از ساده ترین و در عین حال شکیل ترین و معمول ترین مدل های موجود در رنج قیمت خود با سیستم تخلیه سوپرجت می باشد. طراحی این مدل توالت فرنگی به گونه ایست که کناره های آن به صورت کاملا پوشیده و صاف به نظر می آید تا سیفون و متعلقات نمایان نباشد. طراحی ساده با مخزن کوتاه با سایز کاسه نسبتا بزرگ این مدل را به یکی از مدل های پرفروش تبدیل نموده است.

  دسترسی: در انبار

 • ۱,۹۲۰,۴۰۰ تومان۲,۴۱۰,۲۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل رومینا یکی از پر فروش ترین و کاربردی ترین محصولات چینی بهداشتی مروارید با مخزن بلند و درب کاسه آرام بند می باشد. این توالت فرنگی با سیستم تخلیه توربوجت یکی از بهترین مدل ها از نظر تخلیه بوده و ظاهر خاص و طراحی لبه دار، آن را به یکی از پرطرفدارترین ها در کلاس خود تبدیل کرده است.

  دسترسی: در انبار

 • ۳,۲۱۱,۰۰۰ تومان۳,۳۱۸,۷۰۰ تومان

  توالت فرنگی طبی مدل سیلویا نسل جدیدی از توالت فرنگی می باشد که برای اولین بار در ایران توسط شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید با سیستم تخلیه آبشاری طراحی و تولید شده است. در طراحی و ساخت این نوع توالت فرنگی طبی، از تلفیق مزایای توالت زمینی و توالت فرنگی بهره گرفته شده است.

  دسترسی: در انبار

 • ۱,۹۴۰,۴۰۰ تومان۲,۴۳۰,۲۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل کاتیا از جدیدترین محصولات چینی مروارید با طراحی به روز و زیبا همچنین سیستم تخلیه سوپرجت می باشد که فروش بالایی را برای خود رقم زده است. این محصول با طراحی ساده و هوشمندانه و با ظرافت خود روی مخزن و کاسه و القای حس سادگی و مدرن یکی از برترین انتخاب های مشتریان است.

  دسترسی: در انبار

 • ۱,۹۳۰,۷۰۰ تومان۲,۴۲۰,۵۰۰ تومان

  توالت فرنگی مدل کرون جدید ترین محصول تولیدی شرکت چینی مروارید با طراحی ساده و درعین حال جذاب مجهز به سیستم تخلیه پنتاجت ( پنج شوت ) می باشد. این محصول با طراحی کاملا مدرن و به روز به حالت مستطیلی و جدیدترین سیستم تخلیه به روز بازار به جرت برترین محصول این شرکت در این رسته می باشد.

  دسترسی: در انبار


هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

ناوبری
دیده شده

اخیرا دیده شده

خروج

مشاهده سریع

خروج

دسته بندی ها

سبد خرید من

خروج